opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Wydarzenia / Zawody o Puchar Rektora WSL
drukuj

Zawody o Puchar Rektora WSL

Zawody o Puchar Rektora WSL

Już 22 maja br. odbędzie się wielki turniej o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Tym razem będziemy rywalizowali w bowlingu. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Prestiżowy turniej odbędzie się w klubie „Grawitacja” w Galerii Posnania przy ulicy Pleszewskiej w Poznaniu, w sąsiedztwie Ronda Rataje. Ponieważ jest to największa z poznańskich galerii i łatwo się w niej zgubić, to dla ułatwienia dodamy, że „Grawitacja” znajduje się na pierwszym piętrze.

Bowling to jeden z najpopularniejszych obecnie sportów na świecie. I jeden z najstarszych – niektórzy badacze twierdzą, że jego historia sięga starożytnego Egiptu i 3200 roku przed naszą erą. W Niemczech kulami toczono od 300 roku naszej ery, na początku drugiej połowy XIV wieku grano w tę grę w Anglii. I to z takim oddaniem, że zdenerwowało to króla Edwarda III, który uprawiania tego sportu zakazał. Wolał, aby żołnierze więcej uwagi poświęcali łucznictwu.

Ale to zamierzchłe dzieje. Być może współczesną historię bowlingu zaczniemy pisać 22 maja br. Rywalizacja o Puchar Rektora WSL z pewnością będzie miała swoją dramaturgię.

Zapraszamy 22 maja 2017 roku do „Grawitacji” w Galerii Posnania. Początek zawodów o 19,30. Z najwyższym entuzjazmem powitamy 2-3-osobowe zespoły złożone z pracowników WSL, ale z równie wielką radością zapraszamy tych, którzy stawiają na spontaniczność i swój team stworzą dopiero na miejscu.

Gwarantujemy dobrą zabawę, emocje i dużo radości.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)