opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Wizyta rektora UAM
drukuj

Wizyta rektora UAM

2017-07-07 15:52

WSL odwiedził prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki

Gospodarzem spotkania był oczywiście rektor WSL, profesor Andrzej Korzeniowski, który zaprezentował profesorowi Lesickiemu między innymi należące do Instytutu Logistyki i Magazynowania laboratorium RFID. Studenci naszej uczelni korzystają z tego nowoczesnego laboratorium. Nie mniejsze wrażenie zrobiła też najnowocześniejsza w Polsce komora bezodbiciowa, która umożliwia testowanie urządzeń elektronicznych.

Rektor UAM został też zapoznamy z działalnością samorządu studenckiego WSL, w tym także z aktywnym udziałem naszych studentów w konferencjach naukowych, między innymi w WSL Forum, który jest okrętem flagowym naszej uczelni. 

Profesor Andrzej Korzeniowski oraz dr Mateusz Wiliński, dyrektor Biura Praktyk i Karier Zawodowych, sporo czasu poświęcili zapoznaniu rektora UAM z unikatowym modelem współpracy uczelni z firmami logistycznymi, w których nasi studenci zdobywają praktyczną wiedzę i umiejętności, niezbędne później w życiu zawodowym. 

Być może wizyta profesora Andrzeja Lisickiego stanie się inspiracją do współpracy między WSL i UAM.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)