opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Rozeznanie cen rynkowych dostawy, instalacji i wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie rozwojem potencjału naukowego WSL
drukuj

Rozeznanie cen rynkowych dostawy, instalacji i wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie rozwojem potencjału naukowego WSL

2017-08-04 12:12

Zapraszamy do składania ofert wstępnych

Wyższa Szkoła Logistyki zwraca się z prośbą o odpowiedź na zapytanie dotyczące dostawy, instalacji i wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie rozwojem potencjału naukowego zawarte w załączniku poniżej (plik PDF pt. „Rozeznanie rynku – opis zamówienia – dzialalnosc naukowa – 04.08.2017”) w ramach rozeznania rynku prowadzonego na potrzeby opracowania wniosku o dofinasowanie* projektu pt. „Zintegrowany Program Wyższej Szkoły Logistyki”. Rozeznanie to pozwoli WSL na opracowanie budżetu projektu oraz zebranie bazy podmiotów, do których na etapie realizacji projektu zostaną skierowane zapytania ofertowe we właściwym trybie konkurencyjności.

*konkurs POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ1/17 prowadzony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju; projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uprzejmie prosimy o pomoc i odesłanie do dnia 21.08.2017 (piątek) na adres mailowy pawel.lewandowski@wsl.com.pl skanu podpisanego formularza ofertowego wraz ze skanami 3 referencji od uczelni wyższych stanowiących potwierdzenie warunków opisanych w treści zapytania (nie jest wymagane dostarczenie pocztą tradycyjną oryginału podpisanego formularza i referencji)

 

DOKUMENTACJA DO POBRANIA

Opis zamówienia – system wspomagający zarządzanie rozwojem potencjału naukowego – 04.08.2017 (.pdf)

Formularz ofertowy – system wspomagający zarządzanie rozwojem potencjału naukowego – 04.08.2017 (.docx)
 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)