opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / Rozeznanie cen rynkowych dostawy, instalacji i wdrożenia systemu dziekanatowego
drukuj

Rozeznanie cen rynkowych dostawy, instalacji i wdrożenia systemu dziekanatowego

2017-08-04 12:00

Zapraszamy do składania ofert wstępnych

Wyższa Szkoła Logistyki zwraca się z prośbą o odpowiedź na zapytanie dotyczące dostawy, instalacji i wdrożenia systemu wspomagającego obsługę dziekanatu oraz zarządzanie procesem dydaktycznym  (dalej „system dziekanatowy”) zawarte w załączniku poniżej (plik PDF pt. „Rozeznanie rynku – opis zamówienia – sys. dziekanatowy – 04.08.2017”) w ramach rozeznania rynku prowadzonego na potrzeby opracowania wniosku o dofinasowanie* projektu pt. „Zintegrowany Program Wyższej Szkoły Logistyki”. Rozeznanie to pozwoli WSL na opracowanie budżetu projektu oraz zebranie bazy podmiotów, do których na etapie realizacji projektu zostaną skierowane zapytania ofertowe we właściwym trybie konkurencyjności.

*konkurs POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ1/17 prowadzony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju; projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Uprzejmie prosimy o pomoc i odesłanie do dnia 21.08.2017 (piątek) na adres mailowy pawel.lewandowski@wsl.com.pl skanu podpisanego formularza ofertowego wraz ze skanami 4 referencji od uczelni wyższych stanowiących potwierdzenie warunków opisanych w treści zapytania (nie jest wymagane dostarczenie pocztą tradycyjną oryginału podpisanego formularza i referencji)

Dokumenty do pobrania 

Opis zamówienia – system dziekanatowy – 04.08.2017 (.pdf)

Formularz ofertowy – system dziekanatowy – 04.08.2017 (.docx)

 

 


 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)