opcje
Wyższa Szkoła Logistyki / Aktualności / 12 edycja Prologis Najlepszym Rozstrzygnięta
drukuj

12 edycja Prologis Najlepszym Rozstrzygnięta

2017-10-04 14:54

Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki, po raz dwunasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”.

Nagrody zostały wręczone 30 września na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2017/2018 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2016/2017
w trzech kategoriach:

  • Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężyła praca Piotra Wojny pt. „Problem make or buy na przykładzie operatora logistycznego Dachser”, napisana pod kierownictwem prof. dr hab. Jana Długosza,
  • Najlepsza Praca Licencjacka, w której nagrodę otrzymał Marek Kucharzewski za pracę pod tytułem: „Zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw na podstawie działań magazynu zaopatrzenia piekarni i cukierni”,  napisaną pod kierownictwem prof. dr hab. inż. Bogusława Śliwczyńskiego,
  • Najlepszy Absolwent – tytuł przyznano Oldze Szymańskiej za najwyższą średnią ocen na poziomie
    4,88 oraz zaangażowanie w działalność naukową uczelni.

Każdy ze zwycięzców otrzymał dyplom oraz stypendium finansowe w wysokości 4 000 złotych ufundowane przez firmę Prologis.

„Do tej pory wyłoniliśmy już 31 studentów i przyznaliśmy nagrody pieniężne o łącznej wartości 151 000 złotych. To nasz znaczący wkład we współpracę ze środowiskiem akademickim oraz promocję ambitnych
i pracowitych młodych ludzi. Wierzymy, że konkurs Prologis Najlepszym motywuje ich do rozwijania swoich zainteresowań i jest zachętą do dalszego doskonalenia umiejętności” - powiedziała Marta Tęsiorowska Vice President, Head of Marketing & Communications Europe.

Działając aktywnie w czterech krajach w CEE z portfolio 4,6 miliona  metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Informacje o konkursie: regulminy, formularze zgłoszeniowe, zwycięzcy

O Prologis

Prologis, Inc., jest światowym liderem na rynku nieruchomości logistycznych skoncentrowanym na dynamicznie rozwijających się rynkach z wysokimi barierami wejścia. Prologis jest właścicielem lub inwestorem (w ujęciu skonsolidowanym lub poprzez nieskonsolidowane spółki joint venture) nieruchomości i projektów deweloperskich
o oczekiwanej łącznej powierzchni 64 milionów metrów kwadratowych w 19 krajach (stan na 30 czerwca 2017). Prologis wynajmuje nowoczesne obiekty dystrybucyjne ponad 5 200 różnym klientom obejmujących dwie główne kategorie: B2B oraz handel detaliczny/usługi e-fulfillment.

 

Wróć

Do góry

e-Indeks to jedyny indeks jaki obowiązuje w WSL. Zaloguj się na swoje konto studenta, aby sprawdzić oceny, płatności za studia, czy komunikaty dziekanatu.

Internetowe forum WSL, to miejsce spotkań studentów. Jeśli rozpoczynasz studia w WSL, to właśnie tutaj znajdziesz nowych kolegów z tej samej grupy :-)